Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

могили Героїв Небесної Сотні

rivne1.tv

Середа, 26 червня 2019, 14:27

Набуває чинності закон про ув'язнення за осквернення могил захисників України

могили Героїв Небесної Сотні

27 червня в Україні набуде чинності закон про державні нагороди, військову форму та наругу над місцем поховання.  

Про це повідомляє Голос України.

Сьогодні в газеті "Голос України" опублікували зміни до закону про державні нагороди, військову форму та наругу над місцем поховання, яку нардепи прийняли ще 7 червня цього року. Відтак, закон набуде чинності завтра, 27 червня.

За порушення цих законів загрожуватиме адміністративне та кримінальне покаранння. Зокрема, відтепер купівля, продаж, обмін чи передача ордена, медалі, нагрудного знака до почесного звання тягнуть за собою попередження або накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією нагороди.

Також законом встановлено адміністративну відповідальність за незаконне носіння військової форми одягу із знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України людями, які не мають на те права. В цьому випадки порушники мають заплатити штраф від 150 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією військової форми.

За осквернення або руйнування пам’ятника, спорудженого в пам’ять захисників України, які брали участь у АТО, Революції Гідності, а також борців за незалежність України у XX столітті зловмисники віднині понесуть кримінальну відповідальність у вигляді обмеження волі строком від 3 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.