Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Шувар

Середа, 26 червня 2019, 15:20

Шувар змінить русло річки Зубра заради будівництва готелю

Шувар

Русло річки змінять, щоб розширити території "Шувару", на якій побудують готель, пивоварню, торгівельні термінали та паркінг на 2 тисяч авто. 

У Львівській міській раді оприлюднили детальний план територій у районі вулиці Хуторівки у Львові, де планують розширити торгівельний ринок сільськогосподарської продукції "Шувар".

На ділянці планують збудувати готельний комплекс та пивоварню. Гранично допустима висотність будівлі – 35 м (орієнтовно 12-15 поверхів). Крім цього на території розмістять складські приміщення та торговий центр "Тваринництва", терміналів "Квіти", "Овочі фрукти", "Бакалія" та торгово закладу HoReCa. 

"В цілому, стан навколишнього середовища на території проектування
можна характеризувати як задовільний, в певній мірі, проте вимагає
принципового покращення шляхом реорганізації планувальної структури
ринку, оптимального зменшення санітарно-захисних зон, здійснення заходів
рекультивації прируслової смуги" – йдеться у проекті.

Згідно з проектом на території планують знести об'єкти некапітальної забудови (торгівельні вуличні ряди) та добудувати необхідні торгівельні комплекси.

Крім цього, для того щоб розширити території ринку "Шувар" та добудувати торгівельні термінали хочуть змінити русло річки Зубра та перетворити прибережну територію річки разом з парком Івана-Павла ІІ у привабливу рекреаційну зону Сихівського житлового району.

"В силу складених обставин- розміщення двох існуючих терміналів ринку в захисні смузі річки, пропонується зміщення русла річки в бік вул. Г. Хоткевича" – йдеться у документі.

На території ринку для відвідувачів передбачено автостоянки на 2000 автомобілів. Організації руху по території ринку передбачає розділення транспортних потокі, тобто вантажний транспорт не перетинатиметья з транспортними потоками споживачів.

Першочергово протягом 3-7 років будуть споруджувати складські та торгові споруди та облаштовувати автосоянку. На етапі 15-20 років планують будівництво готелю, пивоварні та додаткових торгівельних терміналів.

Нагадаємо, Роман Федишин, директор ТзОВ "РСП "Шувар", пройшов до Львівської міської ради на виборах у 2015 році у складі партії "Об'єднання "Самопоміч". До цього він також був депутатом міськради. Федишин є членом ГО "Львівська обласна федерація гандболу".

Зазначимо, у травні Роман Федишин отримав орден "За заслуги" III ступеня від Петра Порошенка.

У 2018 році він задекларував 8,1 млн грн доходу, 6,7 млн грн готівки та витрати на навчання у США і Великій Британії.

Додамо, Львівська міськрада дозволила збудувати фірмі Романа Федишина 2-поверховий торговий центр з закладом харчування на верхньому "Шуварі". 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.