Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Квурт

Субота, 6 липня 2019, 16:07

Віталій Кличко підтримав Квурта на виборах до Верховної Ради

Володимир Квурт

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про підтримку на виборах до парламенту кандидата в народні депутати у 115 в.о., міського голову Винників, Володимира Квурта.

Сьогодні у Львові міський голова Києва Віталій Кличко заявив про підтримку на виборах до Верховної Ради України кандидата в народні депутати у 115 в.о., міського голову Винників, Володимира Квурта.

"Сьогодні я не даремно приїхав до Львова підтримати свого старого друга, міського голову Винників Володимира Квурта. Щиро переконаний, що це людина дії, людина, яка не чекає на чиюсь подачку, а все робить сама, людина, яка бореться. Я закликаю львів'ян підтримати його на парламентських виборах. Повірте, такі кандидати потрібні не лише для вашого міста, вони потрібні для нашої країни в цілому. Вони потрібні у моїй команді" – заявив Кличко на зустрічі з мешканцями Сихова.

Віталій Кличко наголосив, що львів'янам важливо обрати до парламенту політиків, які вміють відстоювати їхні інтереси, боротись за країну, думають про розвиток  рідного міста.

   

"Важливо боротися не лише за свої приватні мрії, але боротися і за країну, за своє місто, принципи та цінності. Нам важливо, щоб Україна стала європейською країною. І я, як міський голова Києва, хочу сказати, що стільки доріг, як зараз, не було збудовано за жодного іншого мера – це 850 кілометрів. Ми відкрили 29 нових дитячих садків і 12 шкіл. Цих досягнень дуже і дуже багато" – сказав він.

Міський голова Києва зазначив, що позитивні зміни відбулись не лише у Києві, але й у Винниках під керівництвом його колеги і друга мера Володимира Квурта.

"Команда Квурта також принесла в місто Винники безліч чудових перетворень" – сказав він.

Володимир Квурт подякував Віталію Кличку за підтримку і плідну співпрацю:

"Як міські голови ми співпрацюємо уже не один рік, тож переконаний, що ця співпраця триватиме і в майбутньому. Лише згуртувавшись ми можемо успішно протистояти реваншу та побудувати сильну і красиву Україну" – сказав він.

Володимир і Віталій Кличко сьогодні перебувають у Львові з робочим візитом. Вони привітали львівських спротсменів  – переможців ІІ Європейських ігор у Мінську. Після чого провели зустріч з мешканцями Сихова, на якій кожний охочий міг отримати автограф та зробити селфі з зірками українського боксу.

Нагадаємо, 21 липня відбудуться вибори до Верховної Ради України. 

Кандидат в народні депутати у 115 в.о. Володимир Квурт підписав меморандум про пріоритети співпраці нардепів України з Регіональною радою підприємців у Львівській області, Організацією роботодавців Львова та Радою самоорганізації населення Сихівського житлового масиву.

Володимира Квурта на виборах підтримали партія Європейська солідарність Петра Порошенка, партія Громадянська позиція Анатолія Гриценка і партія Народний контроль Дмитра Добродомова.  Також Квурта підтримали  депутати Винниківської міськради.

В 2015 році Володимир Квурт переміг на виборах міського голови Винників. В 2005 році був обраний депутатом і секретарем Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.