Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Проспект Чорновола

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 12 липня 2019, 11:57

Біля ТРЦ "Forum" у Львові дозволили збудувати готель з підземним паркінгом

Проспект Чорновола

Міськрада погодила детальний план території, який передбачає будівництво готельного комплексу на вулицях Куліша та Чорновола.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні виконавчий комітет міськради прийняв рішення про погодження детального плану території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола та вул. Медовою, який передбачає будівництво готельного комплексу з підземним паркінгом.

За даними ДПТ, новий готель (будинок-вставку) планують збудувати на території 0,6 га, що розташована у історичному ареалі міста, біля ТРЦ "Forum" між вулицями Куліша та Чорновола. Сам готель займатиме 0,2329 га. У ньому передбачають 170 номерів.

Новий готель складатиметься з трьох 5-ти поверхових будівель, із входами та в‘їздами з проспекту Чорновола та вул. Куліша, які планують зводити почергово. А саме, спочатку збудують частину готелю зі сторони вул. Люльки, потім комплекс зі сторони просп. В. Чорновола і 3-тя черга – частина комплексу зі сторони вул. П. Куліша.

Під’їзд до готелю передбачається з вул. П. Куліша, а під усією земельною ділянкою облаштують підземний паркінг на 50 місць.

Нагадаємо,7 травня у Львівській міській раді оприлюднили детальний план території, обмеженої вул. П. Куліша, вул. Академіка А. Люльки, просп. В. Чорновола та вул. Медовою, на якій планують будівництво готельного
комплексу з підземним паркінгом.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.