Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Держслужбовцям заборонено нецензурно висловлюватися від сьогодні

Держслужбовцям заборонено нецензурно висловлюватися від сьогодні

nslovo.com

Вівторок, 6 листопада 2012, 19:02

Держслужбовцям заборонено нецензурно висловлюватися від сьогодні

Від сьогодні співробітники держструктур не моають права підвищувати тон та нецензурно висловлюватися під час спілкування.

Відповідним наказом Нацагентства з питань держслужби внесені зміни до закону про «Загальні правила поведінки державного службовця». Наказ вносить положення, згідно з яким держслужбовці повинні дотримуватися загальновизнаних етичних норм поведінки та культури спілкування.

Відповідно до наказу, у разі отримання для виконання рішення або доручень, що суперечать законодавству держслужбовець зобов'язаний негайно в письмовій формі повідомити про це керівнику органу державної влади, в якому він працює.

Наказ також передбачає, що у випадку виявлення неправомірної вигоди або дару для чиновника складається акт у довільній формі, в якому зазначаються характеристики отриманого і обставини, при яких це було виявлене. Акт підписується чиновником і безпосереднім керівником.

Згідно з наказом, за порушення правил етичної поведінки державні службовці можуть нести дисциплінарну, адміністративну, кримінальну та матеріальну відповідальність.

Джерело: ДЕЛО

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.