Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Сихів

Сихів

Google maps

Середа, 17 липня 2019, 12:57

На Сихові триває війна за надземні пішохідні переходи

У Львові зареєстрували електронну петицію, у якій просять не облаштовувати надземні пішохідні переходи на відрізку від Шувару до Санти-Барбари.      

16 липня, на порталі е-петицій Маркіян Нестайкл зареєстрував петицію з вимогою заборонити облаштування надземних переходів на проспекті Червоної Калини у Львові.

Автор петиції пропонує заборонити будь-які зміни у переобладнані пішохідних переходів на ділянці дороги віж ринку "Шувар" до Санти-Барбари.

"У зв'язку з пропозиціями переобладнати наземні переходи на проспекті Червоної Калини від Санта Барбари до ринку Шувар пропоную заборонити будь-які зміни у переобладнанні пішохідних переходів на даній ділянці та привести їх у відповідність до ДБН В.2.3-5" – йдеться у розпорядженні.
 
Наразі петиція набрала 8 голосів із 500 потрібних.
 
Таке рішення зумовлене, через те, що 18 червня на порталі е-петицій Ігор Труш зареєстрував петицію з вимагою облаштувати на Сихові надземні переходи. Зокрема автор зазначив, що ця вимога пов'язана із тим, що на ділянці дороги віж ринку "Шувар" до Санти-Барбари занадто багато пішохідних переходів, які ускладнюють рух водія.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.