Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Оксана Юринець

Середа, 24 липня 2019, 15:11

Юринець хоче перерахувати вікторію Рущишина

Оксана Юринець

Оксана Юринець вимагає в суді перерахунку голосів на деяких дільницях округу №117 у Львові.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Кандидатка у народні депутати та екс-нардепка Верховної Ради попереднього скликання від Блоку Петра Порошенка, самовисуванка Оксана Юринець планує подати позов до Львівського окружного суду про перерахунок голосів на деяких дільницях 117 округу у Львові.

"Позов направлено до окружного адміністративного суду. Підстава для позову – порушення процедури під час встановлення результатів голосування" – зазначила Оксана Юринець.

За її словами, члени дільничних комісій порушили закон, бо "привозили протоколи засідань до окружкомів не у визначених законом пакетах, а у звичайних конвертах".

"Під час перевезення протоколів могли статися махінації. Також застереження викликає і те, що на декількох дільницях кількість зіпсованих протоколів перевищує 5%" – повідомила Юринець.

Нагадаємо, за даними ЦВК в окрузі 117 переміг кандидат від партії "Голос" Ярослав Рущишин (25,12% або 18 674 голосів). Оксана Юринець посіла друге місце (23,77% або 18 872 голосів). Різниця між першим і другим місцем становить 1 065 голосів.

Додамо, виборчий округ №117 включає у себе 97 виборчих дільниць у Галицькому, Франківському та частині Шевченківського району Львова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.