Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

поліграфічна продукція

поліграфічна продукція

Четвер, 25 липня 2019, 17:00

На Львівщині зменшилося виробництво паперу та поліграфічної діяльності

У січні-червні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 4,1%.    

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 23,1%, переробної промисловості – на 1,9%, натомість на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 5,1%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 15,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 13,4%), машинобудування (на 6,3%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 2,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 1,1%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,2%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 3,4%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 0,5%).

Нагадаємо, у січні-травні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,5%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.