Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

залізниця

залізниця

Середа, 31 липня 2019, 15:33

Укрзалізниця може зменшити перевезення через високі податки

Укралізниця зменшить пасажирські перевезення, якщо уряд не знизить податки у сумі 3 млрд грн.

Про це йдеться у заяві директора з розвитку бізнесу "Укрзалізниці" Андрія Рязанцева, розміщеній на сайті компанії.

"Укрзалізниця" зменшить обсяги пасажирських перевезень, якщо уряд не погодить зміни в Податковому кодексі щодо зменшення ставки податку на землю для компанії.

За  словами Рязанцева, під час голосування бюджету на 2019 року внесли зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких підприємство додатково обтяжили податком у сумі 3 млрд грн".

"У жодній країні світу під залізницями податок на землю не сплачують взагалі", - додав він.

Рязанцев підкреслив, що ДФС, Мінфін, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Мін'юст з різних причин вирішили відправити на доопрацювання проект закону про зміни в Податковому кодексі щодо повернення коефіцієнта 0,25 при оподаткуванні земель залізничного транспорту, який розробила УЗ. Ініціативу "Укрзалізниці" підтримало лише Міністерство інфраструктури.

"До чого призведуть додаткові витрати Укрзалізниці в 3 млрд грн на рік? По-перше, підприємство буде змушене переглянути обсяги пасажирських перевезень у бік зменшення. Також будемо змушені активізувати роботу зі скорочення малоефективної інфраструктури, незважаючи на те, що в більшості випадків вона несе на собі соціально-економічне навантаження в депресивних регіонах", – наголосив директор з розвитку бізнесу УЗ.

Також в "Укрзалізниці" заявили, що пасажирські перевезення завдають компанії 10 млрд гривень збитків щороку.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.