Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

КОСМО

КОСМО

Прес-реліз,   Четвер, 1 серпня 2019, 11:00

Космо і Meest: партнерство заради максимального задоволення потреб клієнтів

КОСМО

Космо розглядає співпрацю з компанією Meest як важливий перспективний напрямок розвитку послуг, які компанія надає клієнтам своєї мережі.

Про це повідомила операційний директор мережі Космо Галина Добровольська.

"На перший погляд, магазин косметики і доставка різних товарів – це абсолютно різні бізнеси. Що в них може бути спільного? Але клієнти, як раз, і є те саме – спільне. Одні і ті ж самі люди відвідують магазини Космо і купують різні товари через інтернет, а потім забирають їх в точках видачі Meest. Об’єднавши три в одному: Космо, Meest і наших клієнтів, ми вбудовуємось в потребу клієнта в отриманні різних сервісів в одній локації", – заявила вона.

Розширення спектру послуг в мережі магазинів Космо Добровольська вважає логічним кроком, який відповідає запитам клієнтів, адже людям сьогодні критично бракує часу.

"У сучасних українців є все, про що могли лише мріяти їх батьки. Але немає вільного часу. І цей катастрофічний дефіцит часу дуже впливає на ставлення клієнтів до покупок. Головний критерій вибору магазину вже не асортимент, ціна, сервіс, як було ще зовсім недавно, а локація. Для клієнта важливо, щоб магазин був поруч з домівкою або знаходився на його щоденному маршруті, щоб можна було придбати все в одному місці і не витрачати час на відвідування кількох магазинів", – розповіла Добровольська.

Директор Космо звернула увагу на те, що в роботу торгівельних мереж привноситься ідея дрогерів – магазинів, які знаходяться на маршруті клієнта, і де люди можуть придбати найнеобхідніші товари.

"Вже мало просто продавати товари з асортименту дрогері. Клієнти бажають закривати в одному місці свої різні потреби, які інколи зовсім не пов’язані між собою. При цьому основна вимога клієнта: зробити все без втрати часу. І ми повинні підлаштуватися під нові вимоги і потреби наших клієнтів, у тому числі, в наданні інших видів сервісу. Як приклад, відправка і отримання в магазині Космо різних товарів", – продовжила вона.

Президент міжнародної групи компаній MEEST Ростислав Кісіль повідомив, що в мережі Космо вже працює 76 міні-відділень. Міні-відділення MEEST в мережі Космо відкриваються у всіх регіонах України. Найближчим часом по плану встановлення та запуск у роботу поштоматів.

"Співпраця таких двох відомих компаній, як MEEST і Космо є сигналом про те, що їхній розвиток рухається в правильному напрямку – максимального задоволення потреб клієнтів", – наголосив він.

Ростислав Кісіль переконаний, що міні-відділення сьогодні одна з найбільш доступних форм отримання або відправлення посилок перед усім з інтернет-магазинів.

"Перевагами в роботі міні-відділень Meest є економія часу на обслуговування клієнтів, адже міні-відділення розташовані поблизу роботи чи дому клієнтів. Отож їм потрібно лише завітати до нього і за лічині хвилини відправити чи отримати посилку, адже оформити посилку вони мали можливість до моменту відправлення. Це також заощадження коштів – клієнтам не потрібно витрачатись на добирання до відділень, вони можуть спланувати їхнє відвідання в будь-який час", – розповів він.

Ростислав Кісіль пояснив, що переваги в роботі міні-відділень досягаються за рахунок партнерства з відомими клієнтськими мережами, такими як КОСМО, магазини яких розташовані в зручних для людей локацій. Другий важливий момент – це використання цифрових технологій в роботи з клієнтами.

"Завдяки використанню цифрових технологій досягнуто чіткість і швидкість в роботі міні-відділень. Онлайн-платформа Meest і мобільний додаток Meest Express оснащені швидкими, зручними і безпечними сервісами, інформаційними додатками, інструкціями. У міні-відділеннях вашу посилку прийме і відправить працівник магазину, але всі інші моменти з оформлення посилки здійснюються клієнтом самостійно за допомогою інтернет-сервісів", – пояснив він.

Нагадаємо, у травні Meest відкрив 133 міні-відділення та встановив 33 поштомати у приміщеннях великих торгівельних мереж Космо , АТБ, Екомаркет, Подорожник, Мобіжук, ПлюсМаркет, KF.UA, а також центрах обслуговування Укртелеком та на АЗС Окко.

У квітні 2019 року Meest та компанія Окко домовились про відкриття 150 поштових міні-відділень Meest Express на автозаправних станціях мережі Окко.

У грудні 2018 року Meest Express повідомив про придбання 1000 поштоматів, які планувалось встановити у зручних та доступних для користувачів місцях навесні 2019 року. Тоді ж Meest Express придбав у ТОВ "Віеней-Автолізинг" 1900 поштоматів, розташованих у відділеннях Приватбанку та А-Банку в Україні. Ці кроки дозволили Meest Express стати власником найбільшої мережі поштоматів в Україні, яка нараховує майже 3000 одиниць. 

Міжнародна група компаній Meest створена в 1989 році та веде свою діяльність в 20 країнах світу. В Україні Meest представлена компаніями: СП "Росан" – приватний міжнародний поштовий оператор, Meest Express – поштово-логістичний оператор України, myMeest – доставка покупок в іноземних інтернет магазинах, Meest Cargo – міжнародний перевізник габаритних вантажів, Meest Tour – провідний туристичний оператор, Meest Money Transfer – міжнародні грошові перекази та інші.

Космо – це національна мережа магазинів краси та здоров'я, заснована у 2000 році ТОВ "СУМАТРА-ЛТД". На сьогодні мережа налічує 104 магазини в 28 містах України. У 2018 р. мережа магазинів Космо була відзначена почесною "Зіркою якості" Національного рейтингу якості товарів і послуг.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.