Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська ОДА

www.city.kherson.ua

Середа, 25 квітня 2012, 12:10

На Львівщині відкривається навігація з 1 травня

У Львівській області з 1 травня відкривається навігація на водних об'єктах. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської облдержадміністрації Михайла Костюка.

«Відповідно до статей 6, 14 і 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи п. 8.2 розділу 8 «Правил користування маломірними (малими) суднами на водних об'єктах області», затверджених рішенням Львівської обласної ради від 19 лютого 2008 року № 462, та з метою упорядкування плавзасобів, забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків з людьми на воді:

Відкрити навігацію на водних об'єктах області для маломірних (малих) суден з 1 травня 2012 року.» - зазначено у повідомленні.

Львівська облдержадміністраці рекомендує посилити контроль за дотриманням судноводіями та власниками суден встановлених норм і правил користування маломірними малими суднами на водних об'єктах області, забезпечення безпеки руху суден, попередження нещасних випадків з суднами і людьми на воді, недопущення забруднення навколишнього природного водного середовища, організувавши спільні рейди протягом усього навігаційного періоду.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.