Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. акд. Є. Лазаренка

вул. акд. Є. Лазаренка

google.com.ua

Вівторок, 6 серпня 2019, 14:59

Львів'яни вимагають зупинити будівництво багатоповерхівки на вулиці Лазаренка

У Львові зареєстрували електронну петицію з вимогою зупинити будівництво на місці дитячого майданчика, що на вул. акд. Є. Лазаренка.

Сьогодні, 6 серпня, на порталі е-петицій Світлана Майстришин зареєструвала петицію з вимогою зупинити будівництво на вулиці акд. Є. Лазаренка, 38, 36, 40, 42 у Львові.

Зокрема, в тексті петиції йдеться, що між гуртожитком №12 і житловим будинком на вул. акд. Є. Лазаренка, 36, на місці дитячого майданчика й відпочинковій зоні цієї території, стартувало незаконне будівництво багатоповерхівки, замовником якої є НУ "Львівська політехніка", відповідно до дозволу ДАБІ №ІУ115170941050 від 4 квітня 2017 року.

"Дозвільні документи на будівництво видавалась та затверджувались без обговорення з територіальною громадою. Будівництво передбачається здійснити на дитячому майданчику, спортивно – ігровому майданчику, футбольному полі, на відпочинковій та господарській зоні вказаної території" – йдеться у тексті петиції. 

Автор петиції наполягає, що дозвільні документи на це будівництво не враховують збереження зеленої території, проїзду пожежних машин і доступу пожежників до приміщень, а також порушує граничні межі максимально щільної забудови й інженерну безпеку.

"Ми вимагаємо зберегти існуючий простір для гідного, щасливого, безпечного життя мешканців будинку №36, №38, №40, №42, студентів та працівників гуртожитку №12, №14,№15. Зберегти дитячий майданчик, спортивно – ігровий майданчик, футбольне поле, відпочинковий та господарський простір. Зберегти цілісність будівлі №38. Ми вимагаємо, щоб Львівська міська рада, у межах наданих їй повноважень, прийняла відповідні рішення, які зупинять вказане будівництво" – наголошується у тексті петиції.

Наразі петиція ще не набрала жодного голосу, бо була щойно зареєстрована, а до кінця збору підписів залишилось ще 60 днів.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.