Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

парк Піскові озера

uk.wikipedia.org

П'ятниця, 16 серпня 2019, 15:50

Львів'яни вимагають почистити від сміття Алтайські озера

парк Піскові озера

Мешканець міста зареєстрував електронну петицію, у якій вимагає почистити озера у парку на вулиці Коновальця.   

15 серпня, на порталі е-петицій Олексій Столяров зареєстрував петицію з вимогою очистити Алтайські озера у парку на вулиці Коновальця у Львові.

Зокрема, автор петиції вважає, що стан Алтайських озер є загрозливим, оскільки в водойму скидають відходи, які провокують неприємний запах води. 

"Декілька років робилися невдалі спроби і марно витрачено кошти на очищення та облаштування берегу. На сьогодні, судячи по запаху та помутнінню води, відбувається скидання відходів в одне з озер. Потрібно ліквідувати скидання відходів, провести очищення та углиблення озер, модернізація існуючої дамби для налагодження протоку води, облаштування берегової лінії" – йдеться у тексті петиції.

Зазначимо, що парк називався Алтайські озера до 1990-их років, сьогодні він має назву Піскові озера та розташований між вулицями КоновальцяРудницького і Генерала Чупринки. У парку розсташовані два озера площею1,8 га.

Наразі петиція набрала 8 голосів із 500 потрібних.
 
Нагадаємо, електронні петиції у Львові були введені з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.