Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Андрій Садовий

Фб Андрія Садового

Вівторок, 20 серпня 2019, 13:12

Садовий сполосне львівських безхатченків у веселому аквабусику

Андрій Садовий

У Львові організували для безпритульних львів'ян "День лазні".

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Для львівських безхатченків організували спеціальний автобус, який Андрій Садовий назвав "веселим автобусом". Транспорт довозе бездомних людей до місця, де вони зможуть отримати санітарно-гігієнічні послуги.

"Запустили "веселий автобус" для людей, які живуть на вулиці і не мають де отримати санітарно-гігієнічні послуги Ідемо митися! Далі буде…" – написав Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, 9 серпня під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради Андрій Садовий доручив облаштувати умови для щотижневого купання бездомних у Львові.

Тоді ж мер Львова запропонував Гранду-Готелю, який належить місцевому бізнесмену та депутату Львівської міськради Григорію Козловському, долучитися до цього проекту.

Зазначимо, у Львові вже кілька років працює Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на вулиці. Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє відновленню майнових та житлових прав. 

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб львівські безхатченки й мають право проголосувати.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.