Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

Четвер, 22 серпня 2019, 10:55

Львів'яни вимагають продовжити муршрут №21 до Рясного

У місті зареєстрували петицію з проханням продовжити автобусний маршрут №21 через відсутність стабільного громадського транспорту у цьому напрямку.  

21 серпня, на порталі е-петицій Ярослав Сердечний зареєстрував петицію з вимогою продовжити автобусний маршрут №21 до Рясне.

За словами автора петиції мікрорайони Рясне-1, Рясне-2 та дачний масив с. Підрясне активно забудовують. Він зазначив, що єдиний громадський транспорт, який проїжджає відрізок кільцевої дороги між вул. Городоцькою через с. Рясне-Руська до Рясне-1 це автобус №1001, в якого нестабільний графік руху.

"Інтервал маршрутки №1001 година на вихідних, це в кращому випадку. Дуже мала маршрутка, таке враження що технічно непридатна, переобладнані "газельки" і усі не поміщаються, дітей у школу неможливо відвести, маршрутки часто не зупиняються у звязку із перезавантаженістю режим руху тільки до 20 год 00 хв" – йдеться у тексті петиції.

За словами автора петиції автобусний маршрут №21 має стабільний графік руху, а також більші автобуси.

"Продовження маршруту з завжди порожньої кінцевої ТЦ "Три слони" на 4 км. не тільки вирішить проблему мешканців масивів, а й допоможе мешканцям не тільки смт. Рудне і с. Рясне-Руська, а й пасажирам автостанції "Західна" та районам Рясне-2 та Рясне-1 розвантажити маршрутки" – додає автор петиції.

Зазначимо, зараз маршрут №21 курсує від зупинки "Головна пошта" на вулиці Дорошенка до ТЦ "Три слони" в селі Зимна вода.

Наразі петиція набрала 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.