Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ірина Андрушків

Ірина Андрушків

lute.lviv.ua

Четвер, 22 серпня 2019, 16:27

Пані Андрушків хоче очолити комунікацію Мальського

Ірина Андрушків подала документи на посаду начальниці відділу комунікацій з громадськістю Львівської ОДА.

Про це стало відомо з її декларації про доходи за 2018 рік як кандидата на посаду.

Ірина Андрушків подала свою кандидатуру на посаду начальника відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, зокрема, вона опублікувала на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Андрушків зазначила, що минулоріч увесь її дохід склав 45 075 грн зарплати у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті, вона володіє автівкою Nissan Almera Classic 2010 року випуску, яку придбала у 2011 році, проте вартість авто у декларації не вказала.

Зазначимо, Ірина Андрушків доцентом, кандидатом економічних наук. У 2002 році вона закінчила Львівську комерційну академію Центральної спілки споживчих товариств України за спеціальністю "Економіка підприємства" та здобула кваліфікацію магістра з економіки і підприємництва, а у 2008 році Андрушків захистила кандидатську дисертацію "Інвестування регіональної економіки та її ефективність в Україні".

Андрушків є автором  понад 39 публікацій, з них – 28 наукових та 11 навчально-методичного характеру.

Нагадаємо, у липні цього року президент Володимир Зеленський офіційно представив нового голову Львівської ОДА Маркіяна Мальського, який у серпні підписав заяву про звільнення Романа Филипіва з посади заступника голови Львівської ОДА.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.