Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Середа, 28 серпня 2019, 11:55

Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство – Цимбалюк

Все, що пов’язане з Іваном Франком – життєствердне, державотворче, натхненне й несе в собі віру в беззаперечну перемогу.

Про це хаявив голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», новообраний народний депутат України Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

І через 163 роки від дня народження Великого Каменяра написані ним поетичні рядки, прозові та наукові твори залишаються актуальними.

Незалежно від віку у працях Івана Франка кожен може побачити частинку себе, відголосок власних думок та ідеалів. Адже Франко – це багатогранна індивідуальність, у творчості якої втілилися найсміливіші ідеї українського державотворення, ідеї, що поєдналися із енциклопедичної ерудицією Генія, і завдяки глибокій внутрішній поетичній інтенції стали зрозумілими і близькими кожному українцю.

Своїм словом Франко подолав розрізненість українців і таки зміг у «етнічну масу» вдихнути найсвітліший дух єдиного народу і нації…

Вже доброю традицією стало в день народження Івана Франка бувати на його малій Батьківщині – Дрогобиччині. Зокрема, сьогодні взяв участь у церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка, до творення якої мав велику честь долучитися.

Переконаний, що багатотомні праці українського Каменяра повинні вивчатися, а дослідження його творчості мають передаватися з покоління в покоління.

Окрім того, відвідав музей Каменяра у його рідному селі Нагуєвичі. Франкові потрібно вклонятися, дякувати і пам’ятати про нього, бо для кожного з нас він – це символ невтомної праці та віри в українство!

Ми повинні вчитися на творах Франка і на його конкретних життєвих історіях. Живімо за прикладом Каменяра.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.