Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

промисловість Львівщини

Середа, 28 серпня 2019, 17:00

На Львівщині на понад 15% зменшилося виробництво одягу

У січні-липні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 23,6%, переробної промисловості – на 1,5%, натомість на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 4,4%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 15,1%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 13,5%), машинобудування (на 7,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 1,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 0,9%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 8,9%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 2%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 0,2%).

Нагадаємо, у січні-червні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 4,1%.    

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.