Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

зупинка біля ТЦ "Магнус"

Google maps

Понеділок, 2 вересня 2019, 11:25

У Львові просять ліквідувати пішохідний перехід біля Магнусу

зупинка біля ТЦ "Магнус"

Львів'янин зареєстрували петицію з проханням скасувати цей пішоходний перехід через небезпеку в русі та утворення заторів.    

2 вересня, на порталі е-петицій Юрій Романчук зареєстрував петицію з вимогою скасувати пішоходний перехід на вулиці Городоцькій біля ТЦ "Магнус".

За словами автора петиії цей нерегульований пішохідний перехід через вулицю Городоцьку біля ТЦ "Магнус" розташований в 10 метрах від регульованого пішохідного переходу (перехрестя Городоцька, пр. Чорновола, пр. Свободи).

"Зазначений перехід знаходиться одразу на звужені вулиці Городоцька де знаходиться зупинка громадського транспорту, що створює велику завантаженість даної ділянки дороги, а пішоходи постійно кудись поспішаючи не звертають уваги на рух транспорту і постійно вибігають на пішохідний перехід чим створюють небезпеку в русі" – йдеться у тексті петиції.

Як зазначає автор петиції  автомобілі постійно змушені зупиняютися через одного-двох пішоходів, що створює затори на цій ділянці дороги.

Наразі петиція набрала 0 голосів із 500 потрібних.

Нагадаємо, електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.
 
Додамо, 3 липня львів'яни зареєстрували електронну петицію з вимогою ліквідувати автобусну зупинку біля ТЦ "Магнус".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.