Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

Понеділок, 2 вересня 2019, 14:30

Зеленський скасує мораторій на продаж землі до 1 грудня

Володимир Зеленський доручив ухвалити закон про скасування мораторію на продаж землі до 1 грудня 2019 року.

Про це повідомляє видання Українська правда.

Під час зустрічі президента з очільниками парламенту, уряду і правоохоронних органів Володимир Зеленський розпорядився, щоб уряд підготував, а парламент ухвалив до 1 грудня законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення та скасував мораторій на продаж землі.

"Пояснити суспільству, що ніхто ні в кого не буде забирати землю. Це дуже важливо. Модель земельної реформи направлена на розвиток українського фермерства і захист інтересів у першу чергу дрібного власника" – заявив Володимир Зеленський.

До 1 жовтня 2019 року уряд має розробити та внести на розгляд парламенту законопроект про ринок землі сільськогосподарського призначення. 

Відповідальні: прем'єр-міністр Олексій Гончарук і міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков та голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія голова комітету з питань аграрної політики та земельній політиці Микола Сольський відповідальні за те, щоб Рада прийняла закон про ринок земель і скасувала мораторій на продаж землі до 1 грудня 2019 року.

Також Зеленський дав доручення – наповнити стовідсотковою інформацією про земельні ділянки у державному земельному кадастрі до 1 січня 2021 року.

Нагадаємо, мораторій на продаж землі введений в Україні в 2001 році. На початку жовтня 2016 року Верховна Рада продовжила його до 2018 року. 21 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж землі ще на 1 рік.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.