Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

очисні споруди

Середа, 11 вересня 2019, 14:39

У Стрию планують здійснити реконструкцію очисних споруд, збудованих більше 40 років тому

очисні споруди

Стрийська міськрада замовила за 2 млн грн проект реконструкції очисних споруд в селі Добряни.

Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі оголосив тендер у системі ProZorro із виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію каналізаційних очисних споруд м. Стрия, яке переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартує 23 вересня, а очікувана вартість послуг становить 2 000 000 грн.

Як вказано у закупівлі, згідно із програмою економічного та соціального розвитку Стрия на 2019 рік, яку затвердила Стрийська міська рада, планова продуктивність очисних споруд, що знаходяться у селі Добряни на вул. Набережна, 51 й збудовані ще у 1978 році, має бути 20000 тисяч куб.м на добу.

У проект реконструкції має входити: архітектурно-будівельна частина; технологічна частина: генеральний план; кошторисна документація; пожежна безпека; підіймально-транспортне обладнання; опалення та вентиляція; теплопостачання; внутрішнє електропостачання та освітлення; електросилове обладнання та автоматизація електроприводів; автоматизація технологічних процесів; диспетчеризація та телемеханіка; зв'язок та сигналізація; організація будівництва.

Крім цього, у проекті реконструкції мають бути враховані вимоги щодо вжиття заходів для захисту довкілля від забруднення.

Нагадаємо, у Пустомитівському районі планують збудувати очисні споруди за 14 млн грн, а "Львівводоканал" увійшов у десятку найбільших забруднювачів води в Україні за 2018 рік.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.