Пошук роботи з моменту отримання статусу безробітного до працевлаштування в середньому займає понад 100 днів.
Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.
Більшість клієнтів центрів зайнятості – особи з вищою освітою (59,4%), тоді як 64,0% вакансій зафіксовано для робітників.
Аналіз вільних трудових ресурсів свідчить, що в області серед безробітних домінують жінки (56,5%), третину – 33,5% – складає молодь віком до 35 років, за професійними групами найбільшу частку становлять законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери (18,6%), за місцем проживання переважають мешканці міст (56,8%).
Середня тривалість пошуку роботи (з моменту надання статусу безробітного до працевлаштування), порівняно з минулорічним показником, зменшилася на 10 календарних днів і становила 116.
"На початку вересня цього року за посередництва Львівської обласної
служби зайнятості роботу шукали 12,3 тис. безробітних. А у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 8,5 тис. варіантів працевлаштування", – повідомив директор Львівського ОЦЗ Василь Барилюк.
За його словами, перекоси на ринку праці спричинені невідповідністю
професійно-кваліфікаційного складу безробітних кадровій потребі
працедавців.
Як повідомляє ОЦЗ, упродовж січня-серпня п. р. за сприяння служби зайнятості працевлаштовано 30,4 тис. осіб, у тому числі 9,4 тис. безробітних. Професійним вишколом охоплено 5,6 тис. осіб, 89,1% з числа осіб, що
завершили навчання, уже влилися у трудові колективи і працюють за
здобутим фахом. У громадських та інших роботах тимчасового характеру
взяли участь 3,6 тис. жителів області, з них 3,4 тис. безробітних.