Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

медикаменти

Середа, 25 вересня 2019, 12:12

На Львівщині на 6,1% збільшилося виробництво ліків

медикаменти

У січні-серпні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,7%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 20,7%, переробної промисловості – на 1,9%; на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 4,5%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 13,5%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 12,8%), машинобудування (на 9,6%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 2,4%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,2%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,8%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 6,1%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 0,8%).

Нагадаємо, у січні-липні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,9%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.