Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

США і РФ

П'ятниця, 27 вересня 2019, 12:24

США розширили санкції проти Росії

США і РФ

США розширили санкції за постачання палива збройним силам РФ в Сирії. 

Про це повідомляє U.S. Department of the Treasury.

"Сьогодні Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) внесло у список одну організацію, троє фізичних осіб та п'ять суден, що беруть участь в схемі ухилення від санкцій, щоб полегшити доставку авіапалива російським силам, що діють в Сирії" - йдеться у повідомленні.

Відтак, під санкції потрапила фірма Maritime Assistance, яка, як стверджується, є підставною компанією "Совфрахта", а також її співробітники Іван Окороков, Карен Степанян та Ілля Логінов.

До санкційного списку також увійшли судна "Язь", "Сиг," Судак"," Пассат " і ОТ-2077.

"Мінфін націлений на схему ухилення від санкцій, яка включає підставні компанії, судна і змовників, які сприяли незаконній передачі авіапалива російським військовим у Сирії.  Деспотичний режим Асада знаходиться під міжнародною увагою за використання хімічної зброї та вчинення звірств проти невинних сирійських цивільних осіб", – наголосив Сігал Манделькер, заступник міністра з питань тероризму і фінансової розвідки. 

"США сповнені рішучості відрізати доступ до міжнародної фінансової системи для тих, хто змовився порушити наші санкції, в тому числі і для тих, хто дозволяє вести жорстоку військову машину в Сирії" – додав Манделькер

Нагадаємо, у червні Європейський Союз офіційно погодив продовження економічних санкцій проти Росії ще на пів року.   

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.