Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

призовна кампанія

П'ятниця, 4 жовтня 2019, 11:12

На Львівщині стартував осінній призов

призовна кампанія

На строкову військову службу призиватимуть до 31 грудня. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У Львівській області розпочався осінній призив на війскову службу, який триватиме до 31 грудня. До військового комісаріату призовники мають з'явитись до 10 жовтня. 

Нагадаємо, відповідно до розпорядження Уряду від 29 вересня, цієї осені планують призвати 15 200 українців.  До Збройних Сил України відправлять – 9 000 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 800 осіб, Державної прикордонної служби – 4 400 осіб, Національної гвардії – 1 000 осіб.

Як інформує Львівська ОДА, призовники у випадку неотримання повістки зобов’язані прибути до районного військового комісаріату за місцем приписки у термін до 10 діб з моменту оголошення призову. Тобто до 10 жовтня. Опісля вони нестимуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу. 

Додамо, під час весняного призову з-понад 22 тисяч призовників лише близько 7900 з'явилися у військкоматах. 

Також, у вересні Дрогобицька місцева прокуратура скерувала до Дрогобицького міськрайонного суду обвинувальний акт щодо 43-річного мешканця Стебника, який обвинувається в ухиленні від навчальних або спеціальних зборів.

Зазначимо, солдатів строкової служби у зону проведення ООС не відправляють. За період своєї служби вони повністю опановують військову спеціальність та виконують завдання у військових частинах.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.