Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Андрій Москаленко

Андрій Москаленко

Фб Андрія Москаленка

Понеділок, 21 жовтня 2019, 12:17

Роверист Москаленко плекатиме львівську культуру у напівзігнутому стані

У місті створили робочу групу, яка напрацьовуватиме питання щодо оголошення 2020 року Роком культурної спадщини Львова.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №546 від 17 жовтня 2019 року.

Андрій Садовий розпорядився створити робочу групу з питання оголошення 2020 року Роком культурної спадщини Львова.

"З метою збереження локальної ідентичності та спадщини, захисту унікального характеру середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь та проведення низки заходів, скерованих на охорону об'єктів культурної спадщини Львова утворити робочу групу з питання оголошення 2020 року Роком культурної спадщини Львова" – йдеться у розпорядженні.

Керівником робочої групи Садовий призначив заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, а його заступником – начальницю управління охорони історичного середовища Лілію Онищенко-Швець.

У склад робочої групи також входитимуть: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко; мистецтвознавець, докторант у Львівській національній академії мистецтв Христина Береговська.

Робоча група має до 31 грудня цього року розробити проект цього рішення план та заходів щодо збереження культурної спадщини Львова.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Садовий запропонував виділити на культуру у Львові 116 млн грн, які місто отримало від продажу приміщень на Площі Ринок, 19, 20 та 21, а також 2020 рік оголосити у Львові роком культури. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.