Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Домініканський монастир у Жовкві

wikimapia.org

Вівторок, 22 жовтня 2019, 14:35

У Жовкві збільшили вартість реставрації Домініканського монастиря та шукають нового підрядника

Домініканський монастир у Жовкві

Історико-архітектурний заповідник у Жовкві розірвав договір з підрядником на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря та оголосив нову закупівлю.

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві оголосив закупівлю у системі ProZorro на реставрацію ансамблю Домініканського монастиря у Жовкві, яку переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2020 року.

Аукціон стартує 6 листопада цього року, а вартість закуплі становить 39 263 475,60 грн.

Зазначимо, у грудні 2018 року Державний історико-архітектурний заповідник уже проводив закупівлю на реставрацію цього храму. Тоді тендер виграв "Союз організацій інвалідів України" за 28 млн грн, а ремонтні роботи мали бути завершені до кінця цього року. Однак у вересні закупівлю розірвали, а виконавцю виплатили 4 621 939 грн. Ще у травні цього Львівська облрада передбачила 4 млн грн з бюджету для реставрації цього монастиря.

Як вказано у закупівлі, реставраційні роботи фінансуватимуться з держбюджету, а переможець тендеру під час виконання робіт має застосовувати заходи із захисту довкілля.

Храм святого священномученика Йосафата Домініканського монастиря у Жовкві – діючий храм УГКЦ, збудований у стилі бароко XVII-XVIII ст. і є пам'яткою архітектури національного значення.

Додамо, за даними порталу Youcontrol, "Союз організацій інвалідів України" зареєстрований у Львові з 1993 року і займається будівництвом житлових і нежитлових будівель. Статутний капітал підприємства становить 8800 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.