Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Компанії

П'ятниця, 16 листопада 2012, 11:33

«Лафарж Щебінь Україна» визнаний переможцем 11-го Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека»

Бізнес-напрям «Лафарж Щебінь Україна» (представлений Товариством з обмеженою відповідальністю "Клесівський кар'єр нерудних копалин «Технобуд») другий рік поспіль отримав Диплом та нагороду як переможець 11-го Всеукраїнського  конкурсу «Екологічна якість та безпека» у номінації «Екологічна якість та безпека територій», організованого Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета».

 

Згідно з умовами конкурсу «Лафарж Щебінь Україна» нагороджений, насамперед, за впровадження ефективних заходів для зменшення пилоутворення, за сертифікацію підприємства у відповідності з міжнародним стандартом ISO 14001 та впровадження системи екологічного менеджменту, заходів з енергозбереження та управління відходами.

Нагородження проходило під час урочистого відкриття Міжнародної конференції «Екологічні інновації, технології та інвестиції» в межах Міжнародного форуму «GREEN MIND» під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України.

Про «Лафарж» в Україні                                                                                                       

«Лафарж Україна» є одним з провідних постачальників будівельних матеріалів на будівельному ринку України з 1999 року. Сьогодні «Лафарж Україна» представлена двома бізнес-напрямами – «Щебінь» (представник ТОВ «ККНК «Технобуд»), до складу якого входять 3 підприємства, розташовані в Рівненській, Київській та Чернівецькій областях і «Цемент» (представник ПАТ «Миколаївцемент»), що складається з одного заводу в Миколаєві Львівської області.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії 

Про компанію Lafarge

Lafargeє світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі. У компанії працює 68 000 працівників у 64 країнах. 2011 року обсяги продажів  Lafarge сягнули 15,3 млрд. євро.

З 2010 року Група «Лафарж» входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, на знак визнання дій компанії у напрямку сталого розвитку.

Володіючи провідним центром дослідження будівельних матеріалів, Lafargeзакладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає компанії працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії

Про Міжнародний форум «Green Mind» в Україні

Це проект, створений з метою обміну найкращим світовим досвідом розробок і впровадження технологій більш чистого виробництва у всіх сферах економіки, систем екологічного управління, виробництва якісної та безпечної продукції з поліпшеними екологічними характеристиками.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті форуму 

Про Всеукраїнський конкурс «Екологічна якість та безпека»

Проводиться щорічно з 2001 року з метою відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організації з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.

Додаткову інформацію можна дізнатися на сайті Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета» 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.