Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

поліграфічна продукція

поліграфічна продукція

Середа, 30 жовтня 2019, 14:57

На Львівщині на 3,9% зменшилося виробництво поліграфічної продукції

У січні-вересні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 2,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 19,8%, переробної промисловості – на 1,2%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 4,8%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 12,6%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,4%), машинобудування (на 8,9%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 3,9%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,1%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 12,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 7,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 2,6%).

Нагадаємо, у січні-серпні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3,7%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.