Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівводоканал

Львівводоканал

Понеділок, 28 жовтня 2019, 15:20

Львівводоканал оновлюватиме трубопровідне господарство коштом області

У Львівській міськраді планують домовитися про співфінансування з обласного бюджету для ремонту магістрального водогону.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив в.о. директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець.

За його словами аварія, яка трапилася на водогоні Винники-Довга, виникла не у Винниках, а на магістральному водогоні, який забезпечує питною водою і частину Львова. Для того, щоб змінити труби у всіх проблемних ділянках Плугівського напрямку необхідно 360 мільйонів, відтак потрібні серйозні інвестиції в оновлення трубопровідного господарства.

"Питання зараз стоїть у фінансуванні. Ми розуміємо, що міський бюджет Львова є обмежений, тому що такі колосальні інфраструктурні проекті потребують залучення фінансових інвестицій в різних формах. Можуть бути, звичайно, і державні програми" – заявив Олександр Одинець.

Він також наголосив, що інвестиційна складова в тарифі Львіводоканалу не може забезпечити такий обсяг робіт. Крім цього у Львівській міськраді планують обговорити можливість співфінансування з обласного бюджету, оскільки прилеглі села також отримують воду з цих магістральних мереж.

"Я вважаю, що водопостачання Львова – це не тільки проблема міста, але й області, тому що більше 60 сіл і супутні міста також отримують воду з мереже водоканалу. У нас є попередні напрацювання та пропозиції щодо співфінансування з обласним бюджетом і ми плануємо це обговорювати".

Нагадаємо, через аварію на водогоні частина Львова та Винники продовжують залишатися без води.

Додамо, у Винниках через аварію на водогоні затопило школу-інтернат.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.