Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Ігор Кривецький

Вівторок, 5 листопада 2019, 14:21

Кривецький розширив свій Edem Resort на 65 га землі

Ігор Кривецький

Екс-депутат Свободи Ігор Кривецький офіційно переписав на себе 65,5 га землі для атовціві в селі Стрілки.

Про це повідомляє "Наші Гроші. Львів"

Товариство з обмеженої відповідальністю "Еко ферма Едем" 13 вересня 2019 року офіційно стало власником 65,51 га в селі Стрілки. На кадастровій карті це три ділянки, які призначені для ведення особистого селянського господарства. За даними Держгеокадастру, нормативно грошова оцінка трьох ділянок становить 353,12 тис. грн.

Офіційною засновницею "Еко ферми Едем" ще донедавна була головна бухгалтерка відпочинкового комплексу Edem Resort Medical & SPA Галина Середницька. Проте кілька місяців тому засновником фірми стало ТОВ "Узлісся", кінцевим бенефіціаром якого є колишній народний депутат та основний фінансист ВО "Свобода" Ігор Кривецький.

Як раніше повідомляли "Наші гроші. Львів", три ділянки загальною площею у 65,51 га поблизу Стрілок були утворені з паїв площею 2 га, які сільська рада Стрілок надала учасникам АТО та місцевим мешканцям для ведення сільського господарства ще у 2017 році.

На початку 2019 року ці 29 ділянок були об’єднані у три великі ділянки та передані у приватну власність. Тривалий час на Публічній кадастровій карті інформація про власність була прихована. Чиновники Держгеокадастру, як обласні, так і районні,  відмовлялись надати відповідь і на офіційні запити.

Серед власників ділянок по 2 га, з яких були сформовані ділянки для Кривецького, були і одіозні львівські активісти. Зокрема, відомі участю у вуличних акціях у Львові члени "Української спілки учасників АТО" та засновники житлово-будівельних та обслуговуючих  кооперативів "Патріот-1, -2, -3". Це Олег Дудок, Андрій Різничок та Костянтин Дерюгін. Свою ділянку у Стрілках віддав чи продав "Еко фермі Едем" і заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи в/ч А0284 Володимир Барбарич.

Також кілька ділянок тут сільська рада надавала місцевим мешканцям, які мають безпосередній стосунок до Edem Resort Medical & SPA. Це керівник служби безпеки цього курорту Юрій Волковський, або директор готелю Edem Resort &SPA та готелю "Жорж" Олег Магулка. Крім того батько, брат та сестра Олега Магулки також отримували тут по 2 га, які стали частиною великих ділянок.

Нагадаємо, раніше фірми афільовані з Ігорем Кривецьким, вже стали власниками 52 га через масовий викуп землі сільськогосподарського призначення людьми з оточення Ігоря Кривецького. Викупували земельні ділянки, в тому числі, в учасників АТО та їх родичів.

Додамо, у грудні 2018 року Росія ввела санкції проти Кривецького і 26 нардепів з Львівщини.

Зазначимо, у січні 2018 року колишній голова Львівської ОДА Олег Синютка розпорядився надати ТзОВ "Узлісся" дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою біля с.Стрілки що на Перемишлянщині, а у селі Стрілковичі є відпочинковий у Edem Resort&Spa, що також належить товариству з обмеженою відповідальністю "Узлісся", власником якої є Ігор Кривецький.

 

 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.