Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

аеропорт "Львів"

Четвер, 7 листопада 2019, 15:42

Мальський погодив будівництво нового вантажного терміналу у аеропорті Львова

аеропорт "Львів"

Польська компанія планує збудувати збудувати новий вантажний термінал на території аеропорту Львова.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 7 листопада, у Львівській ОДА підписали меморандум про співпрацю і наміри із будівництва повітряного вантажного терміналу з польською компанією, яка планує інвестувати у розвиток аеропорту Львова.

Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський запропонував інвесторам на розгляд потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодив із ними шляхи подальшої співпраці у реалізації проекту.

Наступним етапом буде підготовка дорожньої карти для втілення ідеї будівництва вантажного терміналу.

"Сторони залучатимуть міжнародні фінансові інститути, спрямовані на розвиток авіаційної інфраструктури Львівської області, формуватимуть та реалізовуватимуть наукові, технічні і технологічні програми розвитку важливих напрямків авіавантажного сектору і взаємно застосуватимуть результати спільної діяльності, впроваджуватимуть високоякісні технології вантажного терміналу з метою функціональної організації торговельних процесів" – наголосили у Львівській ОДА.

Нагадаємо, нещодавно депутати Львівської міськради виступили проти передачі аеропорту Львова у концесію, натомість запропонували прийняти його у комунальну власність міста.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.