Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ковзанка у Львові

tsina.lviv.ua

П'ятниця, 8 листопада 2019, 11:31

З 18 листопада на Площі Ринок у Львові запрацює льодова ковзанка

ковзанка у Львові

Ковзанка відкриється 18 листопада і працюватиме до 20 березня на північній стороні Площі Ринок.

Сьогодні, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення про влаштування сезонної льодової ковзанки на Площі Ринок у Львові. Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Відтак, для організації дозвілля мешканців та гостей Львова узимку, ковзанка відкриється 18 листопада і працюватиме до 20 березня 2020 року на північній стороні площі Ринок.

Ковзанку облаштує, як й минулоріч й позаминулого року, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)", яка повинна укласти договір з ЛКП на прибирання території під час роботи сезонної льодової ковзанки, а також дотримуватися санітарних норм щодо шуму.

Як зауважив під час обговорення цього рішення міський голова Львова Андрій Садовий, ковзанка має мати естетичний зовнішній вигляд, адже розташована у центрі міста й під стінами Львівської міської ради. Відтак, фірма має врахувати ці пропозиції перед початком облаштування ковзанки.

Нагадаємо, ТзОВ "Науково-виробнича фірма "Відкриті комп’ютерні системи (ВІКОС)" зареєстрована у Львові, її власниками є ТзОВ "Портфоліо Менеджмент" (Київ) та Ольга Філатова-Кривецька (Київ), власник істотної участі засновника юридичної особи.

Займається фірма: організацією відпочинку та розваг; прокатом товарів для спорту та відпочинку; оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; наданням послуг мобільного харчування.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.