Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

адмінпослуги

П'ятниця, 15 листопада 2019, 12:00

Держгеокадастр Львівщини поповнив держбюджет на понад чотири мільйони гривень

адмінпослуги

Більше 4,2 млн грн надійшло до держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру Львівщини.

Про це повідомила прес-служба Головного управлння Держгеокадастру у Львівській області.

До держбюджету за адмінпослуги, надані працівниками Держгеокадастру у Львівській області, надійшло 4,23 млн грн. Понад 38 тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі. 

«Завдяки щоденній роботі працівників Держгеокадастру громадяни мають можливість отримувати весь спектр послуг пов'язаний з веденням Державного земельного кадастру. Кількісно, облік наданих послуг вже ведемо на сотні тисяч опрацьованих звернень, чого вдалось досягнути за допомогою відбору кваліфікованих кадрів, навчання фахівців, запровадження та розширення переліку послуг Держгеокадастру доступних в режимі онлайн», – зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький.

Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори опрацювали 31,5 тисячі таких запитів, що становить 83% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

Також, на безоплатній основі громадянам було надано понад 367 тисяч адміністративних послуг Держгеокадастру.

Серед адмінпослуг найбільше запитів надійшло щодо державної реєстрації земельної ділянки (98 319), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (85 335). Надано 41 530 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Загалом працівниками головного управління Держгеокадастру у Львівській області надано більше 405 тисяч адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

Нагадаємо, у листопаді цього року, рішенням Верховного суду Андрія Кавецького поновили на посаді начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.