Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

водопровід

водопровід

lvivrada.gov.ua

Вівторок, 26 листопада 2019, 10:22

Юрій Кужелюк: на Плугівському водогоні склалася катастрофічна ситуація

На Плугівському водогоні, а це гілка, яка подає воду з Золочівського району у Львів і забезпечує Личаківський район, склалася катастрофічна ситуація. 

Як проінформував депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк, труба знаходиться в жалюгідному стані і численні прориви, які трапляються все частіше, загрожують функціонуванню водогону взагалі. Найкритичніша ситуація склалася в районі Лисинич – Глинянського тракту, що добре видно на фотографіях.

                         

"Водогін проходить через житловий квартал, що загрожує підтопленням та руйнуванням будинків, які знаходяться поруч нього. Умови праці працівників водоканалу в ситуації, що склалася, добре видно. Про тисячі кубометрів втрат води вже годі говорити. Стан труби також очевидний", – зазначає депутат.

За словами Юрія Кужелюка, зараз частина водогону перекладена.

                 

"Старі стальні труби замінено на чавунні, які будуть служити вічно, оскільки чавун не піддається корозії. Найкритичнішою залишається ситуація в районі вул. Бігової серед житлового масиву. На даний час викотовлена ПКД на перекладення дірявого водогону вздовж вулиці Глинянський Тракт. На неодноразові звернення до виконавчих органів щодо необхідності термінового фінансування робіт лунали запевнення, що це буде здійснено у 2020 році", – каже депутат міськради.

"Зараз ми напередодні формування бюджету-2020. Вартість проведення робіт з перекладки трубопроводу доволі висока. Проте її необхідно здійснити, оскільки водогін – об’єкт критичної інфрастуктури. Про це хочеться нагадати міським очільникам, щоб потім не забули і не сказали, що нема грошей і треба почекати. Не доводьмо ситуацію до надзвичайної!", – закликає депутат.

Публікація у рамках Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.