Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість Львівщини

промисловість Львівщини

Вівторок, 26 листопада 2019, 12:56

На Львівщині на 11,8% зменшилося виробництво одягу та виробів з шкіри

У січні-жовтні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 3%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво зменшилось на 19,2%, переробної промисловості – на 1,6%, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів – зросло на 5,3%.

У переробній промисловості зменшили випуск промислової продукції підприємства машинобудування (на 14,2%), з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 11,8%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 10,9%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 4,2%), металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2%).

Натомість збільшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 11,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 3,6%).

Нагадаємо, у січні-вересні, порівняно з цими місяцями минулого року, виробництво промислової продукції в області зменшилось на 2,9%.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.