Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

трамвай

Четвер, 28 листопада 2019, 10:06

У Львові піднімлять вартість проїзду в елетротранспорті до 6 гривень

трамвай

На громадських слуханнях проголосували за підняття тарифу на перевезення пасажирів у міському електротранспорті.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Вчора у Львові відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. На розгляд громадськості винесли пропозицію щодо коригування тарифу на проїзд у трамваях і тролейбусах, а саме – встановити вартість разового квитка, придбаного у кіоску, в розмірі 6 грн, та вартість разового квитка, придбаного у водія, в розмірі 7 грн.

За підтримку цього рішення проголосувало 111 осіб, проти висловилося 47 осіб. Рішення вважається прийнятим, оскільки його підтримало більше половини присутніх. На громадські слухання зареєструвалися 200 осіб.

"Якість і комфорт перевезення у львівському електротранспорті покращується. Відчутні зміни спостерігаємо після 2018 року, коли було піднято тариф до 5 грн. Першочергово – збільшено кількість рухому складу, завдяки тому, що минулого року придбано 30 трамваїв із Берліна. Цього року почали отримувати нові тролейбуси "Електрон". Їх буде 50. У планах — придбати 10 нових і 40 вживаних трамваїв та 100 тролейбусів з автономним ходом, провести реконструкцію всіх депо й контактної мережі, провести капітальний ремонт КТ4 з облаштуванням низькопідлогової вставки у 30 одиницях, що дозволить забезпечити комфортний проїзд в електротранспорті для маломобільних груп населення" — розповів в.о. директор ЛКП "Львівелектротранс" Андрій Свищо.

Зазначимо, у міському електротранспорті Львова впроваджено низку варіантів сплати за проїзд:

– готівкова оплата, за яку ОБОВ'ЯЗКОВО пасажиру видається квиток, який потрібно валідувати в механічному компостері;

– оплата проїзду за допомогою банківського додатку Приват24, який встановлено на смартфоні з підключеним інтернетом;

– оплата за допомогою SMS, яке потрібно надіслати на певний номер із вказанням коду маршруту; оплата за допомогою спеціального додатку EasyWallet UA для смартфона з Bluetooth та інтернетом, до якого можна прив'язати картку будь-якого банку;

– оплата банківською карткою в одному зі спеціальних терміналів, які встановлені в деяких трамваях та тролейбусах Львова.

Нагадаємо, у жовтні заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий запропонував збільшити вартість проїзду у електротранспорті до 6 гривень. У водія квиток коштуватиме 7 гривень, а також збільшать вартість місячних абонементів до 200 гривень.

Нагадаємо, у 2018 році громадська рада при управлінні транспорту Львівської міської ради одноголосно підтримала запровадження тарифу у 5 гривень за проїзд в електротранспорті. А вже з 16 квітня 2018 року вартість проїзду в трамваях і тролейбусах коштує 5 гривень.

Додамо, що вартість проїзду в електротранспорті попереднього разу піднімали у вересні 2017 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.