Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

земельні аукціони

legalex.com.ua

Четвер, 28 листопада 2019, 18:00

Земельні аукціони стали ефективним інструментом в боротьбі з корупцією на Львівщині — Андрій Кавецький

земельні аукціони

Начальник ГУ Держгеокадастру у Львівській області Андрій Кавецький переконаний, що їхнє проведення сприяє прозорості у використанні земельних ресурсів на місцях.

Про це він заявив, коментуючи результати чергового земельного аукціону з продажу прав оренди земельної ділянки на території Бистрицької сільради Дрогобицького району площею 19,4 га, за результатами якого ціна зросла в 17 разів  з 57 тис. до 969 тис. грн або від встановлених 8 до 139% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

«При організації аукціонів ми намагаємось залучити якнайбільше потенційних покупців, що забезпечує кращу ціну оренди. В результаті зростають і можливості місцевих рад з розвитку територій громад, адже всі гроші за оренду землі щорічно надходять до місцевих бюджетів. Додатково проведення аукціонів сприяє прозорості у використанні земельних ресурсів на місцях, і одночасно зменшує корупційні ризики»,- наголосив Андрій Кавецький.

За результатами земельних аукціонів, які відбулися у листопаді, на Львівщині було продано право оренди шести земельних ділянок державної власності загальною площею 124,2 га терміном на 7-10 років. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 305,9 тисячі гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.