Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Різдвяний ярмарок у Львові

Вівторок, 3 грудня 2019, 12:10

З 13 грудня у Львові стартує десятий Різдвяний ярмарок

Різдвяний ярмарок у Львові

Різдвяний ярмарок у місті триватиме з 13 грудня до 19 січня 2020 року.

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради погодив організацію та проведення різдвяного ярмарку на проспекті Свободи та Площі Ринок, – передає кореспондент Варіантів.

Різдвяний ярмарок у місті триватиме з 13 грудня цього року до 19 січня 2020 року на проспекті Свободи перед Львівським Національним академічним театром опери та балету ім. С. Крушельницької та на Площі Ринок.

У робочі дні ярмарок працюватиме з 11:00 до 22:00 год, у святкові та вихідні дні – з 10:00 до 23:00 год.

Організатором цього різдвяного ярмарку є ТзОВ "Львівські ярмарки", яка також облаштовує Великодній ярмарок перед Львівською оперою та на площі Ринок у Львові.

Як пояснила директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Ірина Маруняк, це єдине підприємство, яке подало документи на конкурс із проведення Різдвяного ярмарку у місті.

Вона додала, що втретє на проспекті Свободи запрацює хатинка святого Миколая.

ТзОВ "Львівські ярмарки" змусили встановити на проспекті Свободи 100 смітників, а також 16 контейнерів для сміття й забезпечити роздільний збір твердих побутових відходів.

Крім цього, компанія має встановити 5 біотуалетів та вказівників із зазначенням найближчих громадських вбиралень, щоденно прибирати територію після закінчення роботи ярмарку, здійснювати перевірку присутніх на наявність у них скляної тари та інших предметів, які можуть спричинити шкоду життю та здоров’ю відвідувачів заходу, обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі.

За дотриманням громадського порядку під час проведення ярмарку слідкуватиме Муніципальна дружина Львова.

Зазначимо, це буде уже десятий Різдвяний ярмарок, який проводиться у Львові. Минулоріч організатором ярмарку також стала компанія ТзОВ "Львівські ярмарки", яка єдина подала свою заявку на участь у конкурсі.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ТзОВ "Львівські ярмарки" зареєстроване у Львові, власниками компанії є Віктор Олянишин, Роман Кедик, Ігор Фіняк. ТзОВ "Львівські ярмарки" з 2007 року займається функціювання атракціонів і тематичних парків.

Додамо, у 2018 році на проведення зимових свят у Львові протягом грудня з міського бюджету було передбачено 511 239 грн. Крім цього, минулоріч вперше проходив Різдвяний ярмарок на площі перед кінотеатром ім. О. Довженка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.