Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

замінування

Середа, 4 грудня 2019, 10:01

У Львові через замінування торгових центрів евакуювали майже 6 тисяч людей

замінування

У жодному ТРЦ вибухівки не знайшли, зараз правоохоронці розшукують особу, яка надала неправдиві повідомлення.    

Про це повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Вчора, 3 грудня, о 16:25 год. на електронну пошту поліції надійшло повідомлення про замінування у м. Львові: 37 будинків, 9 готелів, 13 ТРЦ, 11 лікарень, всіх шкіл, дитячих садочків. На місці події діяли сили та засоби ЦЗ м. Львова.

Вибухотехніки з метою виявлення вибухових пристроїв перевірили ТРЦ "Кінг-Кросс Леополіс", з якого вивели 1450 осіб, з них 650 персоналу. Пошукові роботи завершено о 17:35 год. вибухового пристрою не виявлено. Також обстежили територію ТРЦ "Форум", звідки евакуювали 1320 осіб, з них 350 персоналу. Пошукові роботи завершено о 17:50 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Перевірку також здійснювали у ТРЦ "Спартак", з приміщень вивели 1970 осіб, з них 270 персоналу. Пошукові роботи завершено о 19:56 год. - вибухового пристрою не виявлено. Крім цього, спеціалісти обстежили приміщення трьох супермаркетів "Арсен" на пр. Чорновола, вул. Зеленій та Сихові, з яких загалом евакуювали 1 000 людей, з них 100 персоналу. У жодному магазині вибухового пристрою не виявили.

Також вибухівку шукали у двох ТЦ "Вам" у Рясному та  ТВК "Південний", з яких вивели 125 осіб, серед яких 40 персоналу. У жодному супермаркеті вибухового пристрою не виявили.

Проводяться заходи по встановленню особи, яка надала неправдиві повідомлення.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.