Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

ялинка

Середа, 4 грудня 2019, 12:30

На Львівщині розробили мобільний додаток для перевірки легальності погодження новорічних ялинок

ялинка

Додаток можна завантажити на Android, а для перевірки даних необхідно вводити лише цифровий номер ялинки.

Ялинки у горщиках можна придбати в середньому від 100 гривень - ціни формуються в залежності від породи та розміру.

Для зручності покупців з метою перевірки легальності походження новорічної ялинки державне підприємство "Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр" розробив програмне забезпечення yalynka.info для Android.

Мобільний додаток можна безкоштовно встановити з Google Play Market, а за його допомогою кожен покупець має можливість ознайомитися з походженням новорічної ялинки.

Для перевірки даних необхідно вводити лише цифровий номер, без зазначення серії.

Зазначимо, кожну законно зрубану ялинку маркуватимуть біркою або самоклеючою етикеткою або пластмасовими бірками-стяжками із штрих-кодом, що містить інформацію про місце заготівлі, що тим самим підтверджує законність її реалізації.

"Сподіваємося на свідомість громадян при придбанні ялинок та просимо при виборі новорічних ялинок звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами. Про факти зловживання або виявленні порушення просимо повідомляти до територіальних органів Національної поліції та Держлісагентства" – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, цьогоріч ялинку на Львівщині можна буде придбати від 75 грн за метр.

Додамо, 3 грудня Львівська міськрада затвердила 21 місце для здійснення передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами у період з 18 грудня 2019 року до 6 січня 2020 року.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.