Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

перехрестя Городоьцка - Сяйво

google.maps

Четвер, 5 грудня 2019, 15:55

На виїзді з Левандівки на вулицю Городоцьку просять реорганізувати рух

перехрестя Городоьцка - Сяйво

Вулицю Городоцьку пропонують зробити односторонньою в напрямку до центру, а зворотній рух облаштувати під левандівським мостом.

5 грудня, на порталі е-петицій Андрій Марків зареєструвув петицію з вимогою змінити дорожню розв’язку на перехресті вулиць Городоцька – Сяйво та розширирити дорогу біля мотозаводу.

За словами автора петиції, кільце, яке планують побудувати на перетині цих вулиць не пришвидшить проїзд вказаної ділянки, тому пропонує винести в різні рівні смуги руху напрямків по Городоцькій на виїзд з міста та тих, які їдуть по Городоцькій в напрямку центру і здійснюють поворот на Левандівку.

"Це можна зробити з використанням існуючого шляхопроводу (мосту над коліями) див. схему. Під ним облаштувати смугу, чи смуги для руху по Городоцькій на виїзд з міста. Тоді існуючу ділянку Городоцької позначену на схемі оранжевим штрих пунктиром можна залишити лише для руху в центр, що спростить вклинювання в цей потік автомобілів з Левандівки" – йдеться у тексті петиції.

Крім цього, автор пропонує розширити вул. Городоцьку на ділянці від хлібзаводу №1 до перехрестя з вул. Івана Виговського та облаштувати там додаткову смугу для руху по Городоцькій прямо на виїзд з міста, щоб зменшити затори у цьому напрямку.

Наразі петиції набрала 0 голоси із 500 потрібних.

Нагадаємо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Додамо, ще у жовтні 2018 року за рішенням виконкому компанія "Ріел" отримала право збудувати квартал житлової забудови на території молокозаводу, що на вул. Рудненській, 8.  Забудовник тоді зобов’язувався влаштувати транспортне кільце на перетині вул. Городоцької — вул. Сяйво. 

Однак цього року компанія "Ріел" розпочала будівництво багатоповерхівок, а розв’язку так і не облаштували. Тоді власник компанії пообіцяв найближчим часом таки розпочати будівництво кільцевої розв’язки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.