Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Хуторівка

Понеділок, 9 грудня 2019, 16:17

Онур ремонтуватиме Хуторівку за 125 мільйонів

вул. Хуторівка

Львівська міськрада замовила реконструкцію вул. Хуторівка за 125 млн грн у компанії Онур.

Львівське комунальне підприємство "Львівавтодор" провело тендер у системі ProZorro на реконструкцію вул. Хуторівки, яку переможець тендеру має здійснити до 30 вересня 2020 року.

Аукціон стартував 6 грудня, участь у ній взяли чотири компанії: ТОВ "Онур" (125 500 000 грн), ТзДВ "Шляхове ремонтно-будівельне управління №65" (142 999 999 грн), ТзОВ "НВП Шляхбуд" (152 000 000 грн) та ТОВ "Автомагістраль-Південь" (160 000 000 грн). Переможцем обрали ТОВ "Онур", а очікувана вартість послуг становила 179 238 428 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має, окрім ремонту дорожнього полотна, ще й облаштували тротуари та велодоріжки, здійснити реконструкцію контактної мережі й дренаж, організувати дорожній рух – встановити дорожні знаки, облаштувати мережу дощової каналізації, благоустрій.

Крім цього, передбачено будівництво двох нових світлофорів на вул. Хуторівка, 8 та між вул. Хоткевича та вул. Чукаріна, а також реконструкцію світлофора на вул. Хуторівка, 4б.

У рамках закупівлі входить ще й облаштування тролейбусної лінії, а усі роботи оплачуються за кошти місцевого бюджету Львова.

За даними порталу YouControl, фірма "Онур Конструкціон Інтернешнл" зареєстрована з 2004 року у Києві, займається будівництвом доріг і автострад. Її власниками є громадяни Туреччини Онур та Іхcан Ченінджевізи й львів'янин Олег Фаріон. Розмір статутного капіталу підприємства становить 2 165 870,86 грн. 

Олег Фаріон є керівником двох турецьких будфірм: ТОВ "Емт Ерімтан Мюшавірлік Тааххют Тіджарет А. Ш." (зареєстрована у Львові в 2017 році) та ТОВ "Європавер Україна" (зареєстрована у Львові в жовтні 2019 року). Також він керує ПП "Глорія" (смт. Брюховичі), що займається обслуговуванням напоями, та належить мешканці Брюхович Олені Караахметоглу.

Зазначимо, компанія "Онур" є підрядником багатьох ремонтних робіт із будівництва доріг на Львівщині. Раніше підприємство збудувало асфальтовий завод у мікрорайоні Рясне-2 та взяло в оренду більше 6 га землі в Ожидові для будівництва приміщень.

Нагадаємо, раніше міськрада повідомляла, що відремонтує вул. Хуторівка на ділянці від Наукової до Червоної Калини за 199 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.