Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олег Коваль

busknew.blogspot.com

Четвер, 19 грудня 2019, 10:55

Коваль прилетить до Буської РДА з поповненням

Олег Коваль

Володимир Зеленський призначив Олега Коваля головою Буської РДА.

Про це йдеться у розпорядженні Президента України №545/2019-рп від 18 грудня 2019 року.

Президент Володимир Зеленський призначив Олега Коваля головою Буської районної державної адміністрації.

"Призначити Коваля Олега Васильовича головою Буської районної державної адміністрації Львівської області" – йдеться у розпорядженні.

Зазначимо, Олег Коваль до цього свого призначення був головою Заводської сільської ради Буського району, його обрали на цю посаду у 2015 році після місцевих виборів. До сільради пройшов як самовисуванець, однак був членом ВО "Батьківщина".

Згідно із його декларацією про доходи за 2018 рік, Коваль заробив 102 527 грн зарплати, йому належить квартира у селі Заводське, будівля магазину у селі Переволочна на Бущині та торговий павільйон у Буську. З 2016 року Коваль їздить на авто Ford Fiesta 2016 року випуску вартістю 420 000 грн. Його дружина, Ліда Коваль, займається підприємницькою діяльністю і минуроліч задекларувала 558 154 грн.

Додамо, з липня 2015 року року до літа цього року Буську РДА очолював Петро Мороз.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський призначив керівників РадехівськоїПеремишлянськоїЗолочівськоїПустомитівської РДА, ще Яворівської та Жидачівської РДА, а також голів Самбірської, Жовківської, Городоцької, Стрийської, Старосамбірської, Сколівської, Мостиської, Миколаївської, Кам’янка-Бузької РДА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.