Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

замок у Поморянах

ua.igotoworld.com

Понеділок, 23 грудня 2019, 13:59

У Поморянському замку проведуть археологічні дослідження

замок у Поморянах

Львівська ОДА за 200 тис грн замовила археологічні дослідження території замку у Поморянах.

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської обласної державної адміністрації оголосив тендер у системі ProZorro на археологічні дослідження під час реставраційних робіт на території пам’ятки архітектури національного значення замку-палацу XVI-XVII ст. у смт. Поморяни Золочівського району, які переможець тендеру має здійснити до 31 грудня 2019 року.

Аукціон стартує 23 грудня, а очікувана вартість послуг становить 199 500 грн.

Як йдеться у закупівлі, переможець тендеру має обстежити територію замкового парку на площі до 1 га, опрацювати наявні літературні і графічні джерела та скласти коротку історико-бібліографічну довідку про пам’ятку;.

Крім цього, археологічними дослідженнями необхідно визначити наявність ризиків та оцінити потенційні загрози у зв'язку із реставрацією замку у Поморянах.

Додамо, у листопаді Науково-дослідний центр "Рятівна археологічна служба" вже розпочав дослідження на території Поморянського замку, де планують впорядкувати парк, облаштувати пішохідні стежки та відновити окремі частини замкового комплексу.

А ще у 2016 році у рамках програми збереження культурних цінностей, депутати Львівської облради виділили 700 тис грн на збереження цього замку.

Поморянський замок – пам'ятка історії та архітектури в смт. Поморяни Золочівського району Львівської області. Дотепер збереглись два двоповерхові корпуси і кругла кутова вежа. У південному корпусі є відкрита галерея.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.