Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львіввугілля

Львіввугілля

Понеділок, 23 грудня 2019, 11:00

Шість шахт Львіввугілля підтопило через вимкнення світла

Цієї ночі на усіх 6 шахтах Львіввугілля вимкнули електропостачання, що призвело до часткового їх затоплення.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці у Фейсбуці.

З 22 на 23 грудня через вимкнення електроенергії на всіх 6 шахтах ДП "Львіввугілля" перестали працювати водовідливи й трапилося часткове затоплення.

"Відключення шахт ДП "Львіввугілля" від електроенергії відбулося через заздалегідь невиконувані вимоги з боку "постачальника останньої надії2 районної електромережі – сплатити наперед 22 млн грн за електроенергію періоду грудня 2019 – січня 2020 року.

Зрозуміло, шахтарі не в змозі виконати подібні вимоги через відсутність коштів, накопичені перед ними борги не тільки з зарплати, а й за відвантажене вугілля. Тільки ПАО Центренерго заборгувало гірникам "Львіввугілля" 92 млн грн, не сплативши ані копійки за вугілля, відвантажене в жовтні, листопаді, грудні", – наголосив Михайло Волинець.

Станом на 10:00 год електропостачання відновили, як повідомили у Міністерстві енергетики нта захисту довкілля, шахти працюють у звичному режимі.

Нагадаємо, нещодавно правоохоронці влаштували обшуки у керівників шахт "Львіввугілля" та встановили, що вони організовували підпільні цехи, влаштовували членів родини на керівні посади та використовували працю шахтарів на будівництві власних віл.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.