Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

промисловість

Середа, 25 грудня 2019, 11:14

Обсяги промвиробництва на Львівщині скорочуються

промисловість

Обсяг промислової продукції у Львівській області у січні-листопаді 2019 року порівняно з січнем-листопадом 2018 року знизився на 3,1%.

Про це повідомив Держстат.

Зменшили обсяги підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (на 20,4%); машинобудування (на 14,2%); з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 11,2%); з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 11,1%); з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 5,0%); металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 2,0%), - сказано у повідомленні. 

Збільшення обсягів промислового виробництва відбулось на підприємствах з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 8,1%); добувної промисловості і розроблення кар’єрів (на 5,7%); з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4,3%); з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,6%).

Нагадаємо, спад промислового виробництва в Україні в листопаді 2019 року в річному вираженні - до листопада 2018 року - без урахування коригування на ефект календарних днів прискорився до 7,5% після падіння на 5% у жовтні.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.