Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Володимир Данилюк

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 13 січня 2020, 18:19

Садовий призначив нового директора комунального підприємства Зелений Львів

Володимир Данилюк

Володимира Данилюка призначили директором ЛКП Зелений Львів.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

З 11 січня Володимира Данилюка, який раніше очолював управління регулювання забудови департаменту містобудування міськради, призначили директором ЛКП "Зелений Львів".

Зазначимо, Варіанти раніше повідомляли, що Данилюк ще 10 січня опублікував на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду.

У декларації Данилюк зазначив, що минулоріч увесь його дохід склав 463 652 грн зарплати у Львівській міськраді. Він зберігає 330 000 грн готівки, їздить на авто Skoda Оctavia 2013 року випуску вартістю 48 000 грн та володіє квартирою у Львові, площею 50 кв.м.

З лютого 2017 року Данилюк очолив управління регулювання забудови департаменту містобудування Львівської міської ради, до цього він працював начальником відділу здійснення декларативних та дозвільних процедур інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові, а у 2008-2016 роках він був менеджером відділу організації роботи, обліку та звітності управління архітектури департаменту містобудування Львівської міськради.

Нагадаємо, з 2012 року ЛКП "Зелений Львів" очолював Богдан Москвяк. До цього він був директором ДП "Личаків-парк" ЛКП "Зелений Львів", а у 1985-2001 роках працював у Львівському міському виробничому тресті зеленого господарства на посадах від робочого до головного інженера.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.