Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

університет Франка

Вівторок, 14 січня 2020, 12:16

Троє викладачів львівських вишів отримали премії від Зеленського

університет Франка

Ректор Львівського аграрного університету та викладачі ЛНУ ім. І.Франка і Львівського медичного університету отримали премії у 300 тис грн.

Про це йдеться в указі Президента України №4/2020 від 13 січня 2020 року.

Президент Володимир Зеленський постановив присудити Державні премії України в галузі науки і техніки 2019 року на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки.

Відтак, премії отримають:

- доктор фармацевтичних наук, завідувач кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Роман Лесик та доктор хімічних наук, завідувач кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Микола Обушак за роботу "Високоселективні методи синтезу гетероциклічних сполук для розробки компонентів функціональних матеріалів та створення нових лікарських засобів";

- доктор біологічних наук, ректор Львівського національного аграрного університету Володимир Снітинський за роботу "Створення нових мінеральних сполук і поліфункціональних наноматеріалів та їх використання у тваринництві та ветеринарній медицині".

Розмір Державної премії на 2019 рік становить 300 тис грн для кожного.

Нагадаємо, у грудні 2019 року науковці Львівської політехніки та ЛНУ ім. І.Франка отримали премії для молодих вчених на 2019 рік, а у серпні цього року викладачі ВНЗ Львівщини Олександр Гриценко та Віталій Тельвак отримали гранти для наукових досліджень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.