Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

контрабанда

ГУ ДФС у Львівській області

Середа, 15 січня 2020, 13:20

У Краковці в рейсовому автобусі намагалися перевезти контрабанду машинок для самокруток

контрабанда

Митники виявили 400 пристроїв для набивки сигарет та понад 300 одиниць нового одягу в багажному відділенні та салоні автобуса.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області.

У пункті пропуску "Краковець- Корчова" митники виявили 400 пристроїв для набивки сигарет та понад 300 одиниць нового одягу.

45-річний водій рейсового автобуса, що прямував з Вроцлава до Верховини, під час письмового декларування заявив про відсутність будь-яких речей. Однак під час митного огляду автобуса в багажному відділенні та салоні митники виявили 400 шт. пристроїв для набивки сигарет, а також 374 одиниці одягу, зокрема штани та блузи іноземного виробництва.

Під час письмового пояснення водій зазначив, що цей товар його попросили перевезти через кордон. Так громадянин не заявив за встановленою формою точних та достовірних відомостей про товар, який переміщував через митний кордон України.

Такі його дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України. Товар, орієнтована вартість якого близько 200 тис. грн, вилучено. Справу скерують до суду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.